SEÇİM ÇALIŞMALARI ESNAF GEZİLERİ İLE SÜRÜYOR.

0

      MHP;”ÖZÜMÜZ BİR SÖZÜMÜZ BİR”

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Belediye Başkan Adayı Aslan Berber  halkın içinden biri olarak halkla içi içe siyasi çalışmalarına devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf, ev ve iş yeri ziyaretlerine ara vermeksizin devam eden Aslan Berber , 7 Mart 2014 Cuma günü ,Cuma namazı sonrası seçim bürosu önünde yapılan dualar ile esnaf gezisine başladı.

MHP Belediye Başkan adayı Aslan Berber ,ilçe merkezinde tüm esnafları tek tek ziyaret ederek  çarşı esnafı  ve halkla kaynaştı.Gerek esnaf ve gerek halk tarafından sıcak ve samimi bir şekilde başarı dilekleriyle karşılanan ve memnuniyeti yüzünden okunan vatandaşlar eşliğinde esnaf gezisini sürdüren başkan adayı, kısa sohbetlerle esnafın ve vatandaşların şikayetlerini dinledi

Esnafına ve vatandaşına duyarsız kalmış bir idareyle daha fazla yol alınamayacağının altını çizerek yaklaşan yerel seçimlerle bu başıbozukluğa bir ‘Dur!’ denilmesini gerktiğini vurgulayan Berber,  esnaftan destek  istedi.

Büyük bir ilgiye sahne olan gezi kapsamında önemli bir kitlenin sempatisiyle beraber desteğinin de sözünü alan Berber ; “Taşova  yeni bir solukla  herkes, gerek esnaf gerekse vatandaş, belediyeden hak ettiği hizmetleri sonuna kadar alacak ”dedi. Yaptığı açıklamanın  ardından seçim programına devam etmek üzere ziyaretine son verdi.

 

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ASLAN BERBER’ İN ESNAF ZİYARETİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ… 

 

 

 

 CHP ,”TÜRKİYE’NİN BİRLEŞTİRCİ GÜCÜ”

Cumhuriyet Halk Parti  Belediye Başkan Adayı Mustafa Korkmaz  seçim çalışmalarına hız verdi.Kalabalık  ekibiyle beraber çarşı esnafını gezen CHP  Belediye Başkan adayı Mustafa Korkmaz , esnaflardan büyük ilgi gördü. Zaman zaman esnaflarla   iş yerinde ayak üstü konuşmalarda  Esnaflar ; “Bu kez olacak Başkan. Seninleyiz ” gibi temennilerde bulundu.

     iki gün   akşam saatlerine kadar  süren  esnaflar esnaf ziyaretlerini tamamlayan  Korkmaz,esnafları sorunlarını tek tek   dinledi.Çarşı esnafına yaptığı ziyarette bir dönem yaptığı dev projeleri ve yeni yapacağı projeleri açıklayan  broşürler dağıttı.Sıcak ve samimi bir hava içerisinde süren ziyarette bazı esnaflar memnuniyet ifadesi olarak baklava ve çikolata ikram etti. Sabah saat 10.00 da başlayan  ve iki gün süren esnaf ziyaretinde bayanlardan da ilgi gördü.
Esnaf ziyareti sonrası açıklama yapan Korkmaz; “Belediyenin kötü yönetimi vatandaşı canından bezdirmiş, İlçem  dününü tüketen, bugünü kirleten, yarın umudunu  yitiren bir yönetimle 5 yılını geride bıraktı. Halkımın verdiği  helal oylara layık olmayan bu günkü yönetimidir. 30 Mart seçimleri, kardeşliğin devamı, devletimizin bekası, talan ve soygun düzeninin son bulması, milli bütünlüğün ve huzurun tesisi için hayati öneme sahiptir. 30 Mart seçimleri bu yüzden hepimiz için şeref, haysiyet meselesi haline gelmiştir” dedi.

 

CUMHURİYET HALK PARTİ  BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA KORKMAZ’IN ESNAF ZİYARETİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

  AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZTÜRK,”HİZMET ETMEYE HAZIRIZ”

Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı   Bayram Öztürk,çarşı esnafını   ziyaret ederek sorunları çözmeye AK Kadro ile hazır olduğunu ifade etti.
AK Parti  Belediye Başkan adayı  Bayram Öztürk ve partililer esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İldeki işyerlerine uğrayarak esnaflara hayırlı işler dileyen  Öztürk; Burada esnaflardan gelen şikayetleri de dinledi. Tüm istekleri ve önerileri  dinleyen  Öztürk , “Bizde Taşova’da  yaşıyoruz. Sizin çektiğiniz tüm sıkıntıları aynı şekilde bizde çekiyoruz. Bu noktada esnafımızın, ev hanımımızın, üniversiteli gencimizin önerileri bizim için çok önemli. Sizlerin talepleri ortak mutluluğun anahtarı. O nedenle sizlerin desteği ile  AK Parti belediye başkanı seçilirsem gözüm kulağım sizler olacaksınız. Sizlerden gelen önerilere taleplere kendimi hep açık tutacağım” diye konuştu.

AK Parti Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk, ilçe yönetimi ve  İl Genel Meclisi adayları esnaf ziyaretinde yoğun ilgi gördü.Seçim bürosu önünde başlayan esnaf ziyaretleri bütün caddelerde de devam etti

Esnafın yoğun ilgisi ile sorunları dinleyen Öztürk , ortak akılla birlikte hareket ederek birlikte sorunları çözeceklerini söyledi. Öztürk . ” Adaylığımızın  açıkladığı andan itibaren  acil olarak kısa  ve uzun vadede yapılması gerekli olan   projeler hazırladık.İlçe yönetimi ve millet vekillerimizle birlikte çalışacağız ve ilçemizi makus tarihinden kurtaramaya karar verdik . Sadece kendi projelerimizle değil, sizlerin de fikirlerini alarak beraber yöneteceğiz. Bu kente hizmet etmenin gururunu yaşayacağız. Bu sorumluluğumuzun farkında olarak  Taşova’mızı  güzel bir ilçe  yapmak için güzel hizmetlere hep birlikte imza atacağız.. Allah’ın izniyle ak kadrolarda bunu yapacak yetenek var.”diye konuşan Öztürk ,Taşova  halkına hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi.

 

AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BAYRAM ÖZTÜRK’ÜN  ESNAF GEZİLERİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

Yorum Ekle