Saffet BOL Atatürk Ortaokulu’na  Okul Müdürü Olarak Atandı

0

Saffet BOL Atatürk Ortaokulu’na  Okul Müdürü Olarak Atandı

Taşova Yatılı Bölge Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Saffet BOL, Atatürk Ortaokulu’na Okul Müdürü olarak atandı ve göreve başladı.

Saffet BOL; 1973 yılında Şahinler köyünde doğdu. İlkokulu Şahinler Köyü’nde okudu. Ortaokul ve liseyi Ankara Hasanoğlan Öğretmen Lisesinde yatılı olarak okudu. Ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünden mezun olarak 1994 yılında Erbaa Karayaka kasabasında öğretmenlik görevine başladı.

Sırasıyla Taşova Elmakırı, Gemibükü, Kızgüldüren, Şahinler köylerinde öğretmen olarak çalıştı. Şahinler İlköğretim Okulunda öğretmen, müdür yardımcısı, müdür vekili görevlerinde bulundu. 2012 yılında Sosyal Bilgiler branşına geçerek Taşova Yatılı Bölge Ortaokuluna atandı.

30 Haziran 2016 tarihinde Taşova Atatürk Ortaokuluna Okul müdürü olarak atanıp  göreve başladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz…

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberAHISKA TÜRKLERİ (1) “Allahverdi Piriyev Muallimi dinlerken”
Sonraki haberMilletvekili İpek, ilçemizdeki Demokrasi Nöbetine katıldı
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581