Özdemir ‘Sevgi ve Işık Her Zaman Doğu’dan Yükselecektir’.

0

Doğu Anadolu’da Ramazan etkinliklerine katılan Şiir Yorumcusu ve Yazar Hemşehrimiz Kasım Alper Özdemir şiirleri ile büyük beğeni topladı.

‘Devlet şefkat elini insanımıza uzatmış’ Hakkari Belediyesi, Ağrı Diyadin Belediyesi ve Iğdır Valiliği tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine katılıp şiirleri ile sahne alan Özdemir; etkinliklerin faydalı ve çok güzel geçtiğini söyledi.

Şiirlerini çocuklarla birlikte okuyan Genç Yazar, devletin şefkat eli öyle güzel bir şekilde insanımıza dokunmuş ki, onların gözlerinde ki umuda ve mutluluğa şahit olmak bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. Keşke uzun yıllar önce buralara gelseydim, sanatçı ve iş adamlarının da zaman zaman bu şehirlere ziyaretler gerçekleştirmesi buradaki çocuklarımız ve halkımız içinde faydalı olacaktır. Kayyum olarak atanan yöneticilerin de halkın sorunları ile yakından ilgilendiğine de canlı olarak şahit oldum, diyen Kasım Alper Özdemir; annelerin gözyaşlarının aynı olduğunu ve ülkemiz için güzel günlerin başlangıcının da doğudan başlayacağını belirterek halkın teröre pirim vermediğini söyledi.

Halkın yoğun ilgisi eşliğinde şiir dinletilerini icra eden Özdemir, şiir dinletilerinin sonunda kitaplarını imzalı olarak çocuklara hediye ederken, Şair Özdemir’i, o bölgelerde görev yapah Taşovalı hemşehrileri yalnız bırakmadılar.

Yorum Ekle