MUSTAFA ATILGAN, DERELİ KÖYÜNE MUHTAR ADAYI OLDU

0

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel seçimlerinde,  Mustafa Atılgan, Dereli  köyü muhtarlığına adayı olduğunu açıkladı.

Mustafa Atılgan gazetemize yaptığı açıklamada: “Sizlerin oyları ile göreve seçildiğim takdirde; 1- İçme suyu konusunu kökünden halledeğiz. Bu sorunu halletmemiz için önce bağ-bahçe sularımızı çözeceğiz. 2- Göletimizin olduğu alana 2. bir havuz yapacağız ve bu alanın korunması ve gurbetteki köylülerimizin geldiğinde çevredeki mesire alanlarına gideceği yerine kendi köyümüzde güzel bir ortam geçirebilmeleri için sosyal tesis yapacağız. 3- Bu gölete giden yolumuzun genişletilip asfalt yapılmasını sağlayacağız. 4- Yazı mezarlığından Hacı Bengi’nin evinin önünden okul altından geçen yolun asfalt yapılması 5- Mezarlığımızın temizliği ve uygun olan yerlerden yolun parke döşenmesi ve Mezarlık duvarlarının yükseltilmesi. 6- Belediye binamızın köy tüzel kişiliğine kazandırılması. 7- Sulama kanallarımızın yapılması ve arazi yollarımızın bakımının yapılması. 8- Şehir yolumuzun çevre köy muhtarları ile bir araya gelip Kocaboz mevkiinden Dutluk köyüne indirilmesi. 9- Sağlık ocağımızın tadilatını yapıp, tekrardan ebe-hemşire kazandırılması.

Seçildiğim takdirde sadece 4 aza ile değil bütün köylü ile istişare halinde hep birlikte çalışacağız. Her ay bir yerde toplanıp, sorunları hep birlikte tartışacağız. “Muhtarlık Ek işimiz değil Tek işimiz olacak”

SEÇİME GİRECEK ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYOR, HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.

Yorum Ekle