MUHSİN YAZICIOĞLU’ NU ANMA GECESİ

0


TAŞOVA’DA MUHSİN YAZICIOĞLU YAD EDİLDİ

 

Helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun anısına vefatının 3. yılında anma gecesi düzenlendi.

 

Taşova Belediyesi tarafından düzenlenen gecenin sunumunu Kasım Alper Özdemir yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasına müteakiben Kur-an-ı Kerim okunması ile başlayan programda Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Üşüyorum” şiirinin okunmasında duygulu anlar yaşandı.

 

Anma gecesinde Belediye Başkanı Özgür Özdemir; “Milleti için acı ve ıstırap çekmiş büyük bir vatansever Yazıcıoğlu, hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun herkesin gönlünü kazanmış, milliyetçi ve muhafazakar, hayatını ideallerine adamış bir insandı. Varlığı ile pek çoğumuz için milli simge haline gelen bu güzel insan, bizlere, milletimizin birliği, beraberliği ve huzuru için mücadele etmeyi miras bırakmıştır” dedi.

 

Anma gecesine;Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Emniyet Amir Hüray Sancı,İlçe Müftüsü Osman Bircan Tuğlu,AK Parti İlçe Başkanı Deniz Sümer ,MHP İlçe Başkanı Aslan Berber ,AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tuğba Hemşin çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Gecede davetlilere yemek ikram edildi.

 
 

Yorum Ekle