MÜFTÜLÜK İYİLİK SOFRASINDA BULUŞTURDU

0

Taşova Müftülüğü ilçe protokolüne, engelli derneği üyelerine, mahalle muhtarlarına müftülük personeli ve vatandaşlar için iftar programı düzenlendi.

Müftülük bahçesinde düzenlenen programa Kaymakam Kudret Kurnaz, Garnizon komutanı Yüzbaşı Alper Soner Serin, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Cumhuriyet Savcısı Ziya Burak Gürgah,  Hakim Birkan Yıldızhan, AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, il Genel Meclis üyeleri, kurum müdürleri, kurum personeli, engelli derneği üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Düzenlemiş olduğumuz iyilik sorasına teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyorum diyen Taşova Müftüsü Harun Yılmaz “ Bugün dayanışma kardeşlik günü. Toplumumuzun değişik katmanlarından amiri ve memuru ile bir araya geldiği kucaklaştığı soframızın paylaşıldığı bir gün oldu.

 

Bu senenin teması ve konusu “vakit iyilik vakti bu Ramazan ve her Ramazan “ aslında bizlere iyiliği iyi insan olmayı işaret buyuran bir konu. Böyle programları icra edilmesinde elimizden gelen çaba ve gayreti halkımızın desteği ile yapacağız. Önümüzde ki hafta idrak edeceğimiz Kadir gecesini ve akabinde ulaşacağımız bayramımızı hepimize hayırlı ve mübarek eylesin” dedi.

Yorum Ekle