MHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA TAŞOVA SEÇMENİNİN DİKKATİNE!..

0

Milliyetçi Hareket Partisi Taşova İlçe Başkanı Aslan Berber, son günlerde yapılan bir takım spekülasyonlar üzerine bir açıklama yaptı.

“Son günlerde kirli bilgilerle BELEDİYE BAŞKANI Adayımız Süleyman Torun‘un adaylıktan çekileceği konusunda akla hayale gelmedik. Algı operasyonu yapılmaktadır.

Gerçek ile hiç bir ilgisi olmayan, tamamen asılsız ve mesnetsiz, hatta akıl yoksunluğu olan bu iddiaları TAŞOVA halkımızın ve seçmenimizin itibar etmemesini özellikle RİCA EDİYORUM.
Hedefimiz 31 Mart akşamı siz değerli halkımızın teveccühü ile MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ TAŞOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMISüleyman Torun ile sonuca ulaşmak ve başarıyı elde etmek için gece-gündüz parti yönetimi ve partili veya partisiz Gönül Birliği yapan arkadaşlarımızla hiç bir taviz vermeden çalışıyoruz.

CUMHUR İTTİFAKI konusunda görüşmeleri yürütmekle görevli MAHALLİ İDARELER SORUMLUSU GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN Sadır DURMAZ Bey’in bu konudaki beyanı aynen şudur. Açık ve net olarak koskoca Yalan, Bir iftiradır. AMASYA VE İLÇELERİNDE böyle bir İTTİFAK olsa bu ancak MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ÇATISI ALTINDA OLUR. GENEL BAŞKANIMIZ TÜRKMEN BEYİ SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ BEY’İN talimatları doğrultusunda TAŞOVA ve TAŞOVA halkımıza layık MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ADAYIMIZ Süleyman Torun ile yolumuza devam ediyoruz. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
ASLAN BERBER

Yorum Ekle