KAYMAKAM VEKİLİ BEKİR CANSIZ’IN BAYRAM MESAJI

0

Kaymakam Vekilimiz Sayın Bekir Cansız’dan Bayram Mesajı

Kaymakam Vekilimiz Sayın Bekir Cansız, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Kaymakamımız Sayın Bekir Cansız “Birlik ve beraberliğimizin en önemli sembollerinden olan, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün egemen olduğu bir Kurban Bayramını idrak etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygulularının en üst seviyeye çıkacağına inandığım bu günlerde kardeşlik duygularını toplumun her kesimine yansıtmak ve gelecek kuşaklara daha güzel ve yaşanabilir bir Taşova bırakmak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile ilçemizde görev yapan tüm kamu görevliliklerinin, özel sektör ve çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Taşovalıların bayramını en içten dileklerimle kutlar, saygı ve sevgiler sunarım” dedi.

Bekir Cansız

Göynücek Kaymakamı
Taşova Kaymakam V.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberYILMAZ GİYİM KIŞ SEZONUNA HAZIR
Sonraki haberBELEDİYE BAŞKANI BAYRAM ÖZTÜRK’ÜN BAYRAM MESAJI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581