İYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI

0

11 Şubat 2018 günü olağan kongresini yapan İyi Parti Taşova İlçe Teşkilatı, 18 Şubat 2018  Pazar günü ilçe binasında Amasya  İl Başkanı Fatih Coşar ve  İl Başkan Yardımcısı Tahir Ahısha’nın  katılımı ile ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hakkı Canlı konuşmasında  Taşova’yı bir bütün olarak gördüklerini, şu veya bu partili değil hepimizin İYİ olması için çalışıp, elimizden gelen gayreti sarfedeğiz dedi. Daha sonra yönetim kurulunu ve görev dağılımını açıkladı.

İl Başkanı Fatih Coşar; İlçe teşkilatının özveri ile çalışması sonucu kısa sürede kuruluşunu tamamlayan ve kongresini yapan  ilçe  teşkilatına teşekkürlerini iletti. Her zaman Taşova ile dayanışma içerisinde bulunacaklarını, yeni yönetime ve görev alan arkadaşlara başarılar diledi.

Konuşmalar sonunda ilçe teşkilatı yönetim kurulu ve görev dağlımı yapıldı. Buna göre ;İlçe Başkanı Hakkı Canlı, Parti Sekreteri: Sebahattin Günaydın, Muhasip; Serap Apaydın İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulu; Yalçın Çelik, Özgür Umut Pelitli, İsmail Ergin, H. Fevzi Yıldız, Hüseyin Uysal, Mürsel Çatal, Sebati Dönmez, Tuncay Bek,  Mustafa Gürel,  Hüseyin Aydın’dan oluşturulurken, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan yardımcısı ; Siyami Gencel  Seçim İşlerinden Sorumlu  Başkan Yardımcısı; Dursun Yolaçan, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı; Ayşegül  Soyal, Medya ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ; Cesarettin Tuzla, Eğitim ve Kültür Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı,  Ömer Özdemir, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı;  Hilal Torun, İletişim ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı; Ahmet Uludağ, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, İsmail Yüksel, Dış İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı; Ömer Hancı, Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Kerim Alkan seçildi.

Yorum Ekle