İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ A. ADAYLARI PAZAR YERİNİ GEZDİ.

0

İYİ Parti İlçe Teşkilatı  Amasya milletvekili aday adayları ile beraber 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Pazar yeri esnafını  ve vatandaşları  ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve Pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi.

Milletvekili aday adayları Fatih Coşar ve Turan Gürdoğan pazar yeri  ziyaretlerinde; Pazarcı esnafının ve vatandaşların  dertlerini dinlerken,  Genel Başkan Meral Akşener’i  iktidara  getirmenin  önemli olduğunu  vurguladılar. Her tezgâhın başında pazarcı esnafı ve alışveriş yapanların ekonomik sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti  milletvekili aday adayları , “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Biz  halkın içinden biriyiz. Her karşılaştığımız esnaf  ve alışverişe gelen vatandaşlarımız, kardeşlerimiz bizi bağrına bastı, bundan mutluluk duyduk. Pazar yerinin durumu ortadadır. Hiç korkmayın, sizler için hazırladığımız projelerimizle esnafımızın da, müşterisinin de yüzü  gülecektir.” dedi.

İYİ Parti ilçe Başkanı Hakkı Canlı; Halkımızın İYİ Parti Genel Başkanımız  Meral Akşener’i umut olarak gördüğünü belirterek  “Akşener memleketin çıkış noktası olduğunu dile getirerek şunları söyledi: ” Genel Başkanımız Meral Akşener’e büyük teveccüh var, Pazar yerinde  karşılaştığımız hanım kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz  Allah’ın izniyle  Meral hanım Cumhurbaşkanımız diyor. Bu bizleri ve aday adaylarımızı çok mutlu etti. Bu da İYİ Partinin sandıkta oy patlaması  yapacağının göstergesidir.  24 Haziran sonrası İYİ’likcilerin güneşi doğacak, Her şey daha İYİ olacak“

Yorum Ekle