İYİ PARTİ İLÇEMİZDE İLK TOPLANTISINI YAPTI

0

 

İyi Parti Taşova İlçe Teşkilatı 24 Aralık 2017 Pazar günü ilçe binasında İl Başkanı Fatih Coşar ve İyi Parti Kurucular Kurucu Üyesi Yıldırım Görgen’in katılımı ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Salih Aşçı konuşmasında ayrıştırıcı değil, birleştirici siyaset yapacaklarını, Taşova’yı bir bütün olarak gördüklerini, şu veya bu partili değil hepimizin İYİ olması için çalışıp, TAŞOVA İYİ OLACAK bizde elimizden gelen gayreti sarfedeğiz dedi.

İl Başkanı Fatih Coşar; İlçe teşkilatının özveri ile çalışması sonucu kısa sürede kuruluşunu tamamlayan ilçe teşkilatına teşekkürlerini iletti. Her zaman Taşova ile dayanışma içerisinde bulunacaklarını, İYİ Parti iktidarında Taşova’nın hak ettiği yerde yerini alacağını söyledi.

Kurucular Kurucu Üyesi Yıldırım Görgen ise “Biz Türk milletinden iktidar istiyoruz ve Türk milletine bizi güven içerisinde eleştirebilecekleri bir demokrasi vaad ediyoruz, bir yıl içerisinde anayasa değişikliği yaparak parlamenter demokratik sisteme döneceğiz” dedi.

Konuşmaların sonunda ilçe teşkilatında görev dağılımı yaparak ilçe divan kurulu, yönetim kurulu ve çalışma grupları oluşturuldu.

İYİ Parti de görev dağılımı:

İlçe Divan Kurulu:

Başkan: Salih Aşçı, Sekreter: Sebahaddin Günaydın, Muhasip: Koray Çakmak, Eğitimden Sorumlu Bşk. Yrd.: Naci Konyar, Sağlıktan Sorumlu Bşk. Yrd.: Siyami Gencel, Kırsal Kalkınma Tarım ve Hayvancılık ve Ormandan Sorumlu Bşk. Yrd.: Hakkı Canlı, Medya ve Propagandadan Sorumlu Bşk. Yrd.: Selahattin Önder, Aile Kadın ve Çocuktan Sorumlu Bşk. Yrd.: Hilal Torun, Gençlik ve Spordan Sorumlu Bşk. Yrd.: Ömer Hancı, Doğal Hayat ve Şehircilikten Sorumlu Bşk. Yrd.: Elif Öztürk, Ulaştırma ve Turizmden Sorumlu Bşk. Yrd.: Beytullah Gürel, Din Hizmetleri Yaşlı ve Engelli Şehit ve Gazi Yakınlarından Sorumlu Bşk. Yrd.: Ömer Ünlü, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Bşk. Yrd.: Ayşe Yolaçan’dan oluşturuldu.

Çalışma Grubu:

Eğitim Çalışma Grubu: Sebati Dönmez, Mustafa Gürel

Kültür Sanat Medya ve Propaganda Çalışma Grubu: Cesarettin Tuzla, S. Kürşad Günaydın

Sağlık Çalışma Grubu: İsmail Ergin, Mehmet Bakırcı, Tuncay Öztürk

Aile Kadın ve Çocuk Çalışma Grubu: Ayşegül Soyal, Emine Soylu

Kırsal Kalkınma Tarım Hayvancılık ve Orman Çalışma Gurubu: Kerim Alkan, Ali Taş, Rüştü Şahin

Gençlik Spor ve Çalışma Grubu: Ahmet Uludağ, Murat Bol, Bünyamin Uykun

Din Hizmetleri Yaşlı Engelli Şehit ve Gazi Yakınları Çalışma Grubu: Hanefi Fevzi Yıldız, Mustafa Kayıkçı, Muammer Torun, Hüseyin Gündüz

Sivil Toplum Örgütleri Sendika Dernek Vakfı Çalışma Grubu: Ali Özer, İsmail Ergin, İsmail Yüksel, Hüseyin Uysal, Mahmut Üzgün

Ulaştırma ve Turizm Çalışma Gurubu: Halil Bozkurt, Hüseyin Aydın, Abdullah Önder, Mürsel Çatal

Doğal Hayat ve Şehircilik Çalışma Grubu: Yalçın Çelik, Hüseyin Gündüz, Cafer Konya getirildi.

 

 

Yorum Ekle