İYİ PARTİ AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİD OKUTTU

0

 

 

 

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerler için  İYİ Parti İlçe Başkanlığı tarafından Mevlid-i Şerif okutuldu.

15 Mart 2018 Parşembe günü Merkez Çarşı Camiinde öğle namazı öncesi  başlayan Mevlid-i Şerif halkımızdan yoğun ilgi gördü. Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olanlar başta olmak üzere tüm şehitler için  “Dualarımız  onlarla ”Allah, Afrin’de mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, cephede terörle  kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimizin    yar ve yardımcısı olsun, şehitlerimizin ruhu şad olsun diyen İYİ Parti İlçe Başkanı Hakkı Canlı 15 Mart 2018 Perşembe günü öğle namazı öncesi Mevlid-i Şerif okutarak Yasin ve hatimler bağışlattı.

İYİ Parti  İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin  katıldığı mevlidde   Başkan Hakkı Canlı yaptığı açıklamada,” Afrin operasyonunda  şehit düşen  Mehmetçiğimizi rahmetle  yad ediyor. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin, kahraman Mehmetçiğimiz  çok kısa zaman içerisinde bu operasyonu başarı ile tamamlayacaktır. Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden bu terör yapılanmalarına karşı kahraman güvenlik güçlerimizin zaferle dönmelerini Yüce Allah’tan niyaz ederiz.” dedi.

Mevlid-i Şerif  sonrası  katılanlara çıkışta meyve suyu ve kek ikram edildi.

Yorum Ekle