İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yeni Görev Yerlerine Uğurlandı

0

İlçe Milli Eğitim şube müdürleri Ahmet Ergün’ün Tokat’ın Artova ilçesine  , Hamit Yıldırım’ın ise Sakarya’nın Ferizli ilçesine atanmaları nedeni ile bir veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde düzenlenen veda programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer,Okul idarecileri ve Milli eğitim personeli katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer konuşmasında; “Buradan ayrılacak olan Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım hocalarımız ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir şanstı.Bu arkadaşlarımızın hem tecrübeleri hem de uyumlu kişilik ve çalışmaları ile üç yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadan birlikte çalıştık. Birlikte Taşova’nın eğitimine katkı sağlamaya çalıştık.Özellikle tecrübeleri bizim için büyük şans oldu.Devlet memurluğu böyle bir şey,size belli bir yerde görev verilir daha sonra başka bir yerde görevlendirilir.Kısaca Devlet memurunun evi kaplumbağa misali sırtında olur. Her başlangıcın bir sonu vardır.İnsan ömründe olduğu gibi her işin bir sonu vardır.Önemli olan birbirimizi kırmadan gönül rahatlığı ile  geriye dönüğümüz zaman pişman olacağımız davranışları yapmamaktır.Güzel hatıralarla ayrılarak hem bizim için hem de çalışma arkadaşlarımız için mutlu anılar bırakmak gerekir. Ben kendilerine ilçemiz eğitimine vermiş oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Ahmet Ergün  “Biz burada göreve başlayalı üç yıl oldu ve ne zaman üç yıl olduğunu fark etmedik.32 yıllık çalışma hayatımda en rahat çalıştığım yer diyebilirim. Bu güne kadar hep bana zorları kalmıştı. Ancak Taşova’da oturmuş bir kadro olması nedeni ile verimli bir şekilde çalışma dönemi geçirdik. Hepimiz devletin işini yapıyoruz. Görev yaptığım üç yıl  boyunca istemeden de olsa kırdığım üzdüğüm varsa haklarını helal etsinler bende var ise hakkımı helal ediyorum”dedi.

Hamit Yıldırım ise; “Tüm milli eğitim personeli olarak güzel hizmetler verebilmek için birlikte çalıştık.Görev yaptığım süre içerisinde herkese aynı mesafede durmaya gayret gösterdim.Hep birlikte huzurlu ve mutlu bir çalışma dönemi geçirdik.Her zaman bizim yanımızda olan ve desteğini her zaman veren Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’e teşekkür ediyorum.Ben hakkımı helal ettim var ise sizlerde helal edin” şeklinde konuştu.

Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım’a Mustafa Tümer tarafından plaket takdim edilmesi toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Yorum Ekle