İBRAHİM SAĞLAM’dan BASIN AÇIKLAMASINA DAVET

0

Ayvacık-Taşova Yolu Platformu Sözcüsü İbrahim Sağlam, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü Ayvacık ilçesine bağlı Hapanboğazı’nda yapılacak Basın Açıklaması ile ilgili bir açıklama yaptı.

“Sevgili dostlar malumunuz üzere 13 yıldır bitirilemeyen Ayvacık- Taşova Karayolu ile ilgili bir süredir paylaşımlar yaparak arkadaş ve dostları bilgilendiriyorum.

Samsun-Ayvacık-Alpaslan arası Devlet Kara yolu ile alakalı, 18 Kasım 2017 Cumartesi günü Hapanboğazı mevkiinde yol çalışmasının durdurulduğu şantiye sahasının olduğu yerde yolun geçtiği Çarşamba ve köyleri, Ayvacık ve köyleri, Taşova ve köyleri halklarının katılımı ile bir farkındalık oluşturarak sesimizi gür bir ses ile  Ankara’ya duyuracağız inşallah. Benim şahsen arkadaşlardan ricam şudur bu açıklamamızı okuyan arkadaşlar eş-dost akrabalara, nazımızın geçtiği, geçmediği kim var ise duyuralım ve buraya buraya yüksek derecede katılım sağlayalım.  Çünkü bu katılım çok önemli, bu yolun yapılabilmesi için büyük bir fırsat. Bu yol sadece  benim ya da başkasının yolu değil, bu yol hepimizin yolu.

Burada benim şahsen ve kişisel 1 kuruşluk menfaatim olmayıp, olsa da bunu kabul etmem. Sadece bölge halkından olmam ve yıllardır bu projenin bitmemiş olması beni ve bölge halkını derinden üzmüş olması sebebi ile amacım sizlere tercüman olmaktır. Katılım ile haberdar olan kurumlar “Ayvacık Ziraat Odası, Ayvacık Muhtarlar Derneği, Çarşamba Ziraat Odası ve Çarşamba Muhtarlar Derneği Taşova Orman Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği TOKSOY ve bağlı köy muhtarları, Alparslan beldesi muhtarlığı,  SAMASDER Samsun Amasyalılar Derneği, bizimle beraberdir ve bu bölgelerin siyasi temsilcileri de olacak. “BU SESİ ANKARA DUYACAK” 

 İbrahim SAĞLAM.

 Ayvacık-Taşova Yolu Platformu Sözcüsü

Yorum Ekle