HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN YENİ YILDA YENİ KURSLAR

0

Taşova Hem Kursları

Taşova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden yapılan açıklamada 2014-2015 öğretim yılında yeni kurslar açılacağını belirtildi.

Amaçlarının her bir kişi meslek ve iş sahibi yapmak olduğunu belirten Taşova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak 2014-2015 öğretim yılı içerisinde açılması planlanan 1. ve 2. Kademe okuma-yazma kursları, mesleki kurslar ve sosyal kültürel kurslar belirlenmiştir.

Açmayı planladıkları kursların Makine Nakışları, El Nakışları, Giyim, Tekstil Teknolojileri, Kuaförlük, Kumaş ve Ahşap Boyama, Deri Konfeksiyon, Bilgisayar Kullanımı, On Parmak Klavye, 2 ve 3 Boyutlu Çizim Kursu, İş Makineleri Kullanımı Kursu, Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği, Seracılık, Meyvecilik, Kalorifer Ateşçiliği. İğne Oyası, Arıcılık, Budamacılık, Arapça, İngilizce Almanca, YGS, LYS, İlk Yardım, Okuma – Yazma, Halk Oyunları, Gitar ve Bağlama Kursu, Satranç, Resim, Girişimcilik, Sağlıklı Beslenme ve Obezite, Güvenli İnternet Kullanımı, Çevre Eğitimi, Trafik ve Çevre Bilgisi Usta Öğreticiliği Hijyen ve Aile İçi İletişim ve Aile Olma Kurslarıdır.

Bu kurslarımıza katılmak isteyenlerin Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmekte olup yeterli sayıda müracaatlar halinde başka kurslarda açılacağı belirtildi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTAŞOVA EĞİTİM BİR-SEN’DE GENEL KURUL
Sonraki haberBAŞKAN ÖZTÜRK ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581