EVİNİ SARI LACİVERTE BOYATTI

0

Esnafın Sarı Lacivert Aşkı

İlçemizde yaşayan 38 yaşında esnaflık yapan Murat Dincel, Fenerbahçe’ye olan sevgisini göstermek için 3 katlı evinin dış cephesinin tamamını sarı-lacivert renklere boyadı

Yeşilırmak Mahallesi’nde yaşayan 38 yaşındaki Dincel “Koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım evimin dış cephesini sarı-lacivert renklere boyadım.

Sarı-lacivert renkteki evimiz yol kenarında olması nedeniyle yoldan geçenlerin ilgisini çekiyor ve bazı vatandaşlar evin önünde durarak hatıra fotoğrafı çekiniyor. Fenerbahçeli ve Taşovalı olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

İnşallah Fenerbahçe’miz bu yıl şampiyon olacak ve bizi çok mutlu edecek. Ayrıca Hentbol erkekler süper  liginde mücadele eden Taşova Yibo hentbol takımımızı vermiş olduğu mücadeleden  ve başarıdan dolayı kutluyorum  ” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberHakim Amasralı ve Savcı Sakar Onuruna Veda Yemeği
Sonraki haberKIZ YURDU KAPANDI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581