DENİZ SÜMER, BAŞVURU FORMU TESLİM TÖRENİNDE ANLAMLI BİR KONUŞMA YAPTI.

0

 

     Deniz Sümer AK Parti Taşova Belediye Başkan  aday adayı  olmak için AK Parti Taşova İlçe Başkanı Fevzi Aykan’a başvuru formunu teslim etti.

    1 Kasım 2013 Cuma günü saat 17.00 da ilçe başkanlığı devir teslim töreninden sonra  aday adaylığı başvuru formunu İlçe Başkan Vekili Fevzi Ayka’a teslim etti.

   Belediye Başkan aday adayı partililere ve davetlilere yaptığı  konuşmasında teşkilatına 2001 yılında kurucu üye olar girdiğini   12 yıldır hizmet ettiğini açıkladı.Sümer;30 Mart 2014 yılında  yapılacak belediye başkanlığı seçimlerine aday olduğunu ifade etti.İlçe başkanlığı süresince başarı belediyeler hakkında gözlemlerini 4 madde halinde tespit etini açıklayan Sümer ;Birincisi iktidar partisinden  başkanlar,İkincisi Teşkilat içerisinden gelen,üçüncüsü inşaat Mühendisi veya  mimar olan,dördüncüsü kazanacak  potansiyel oya sahip olan belediyelerin başarılı olduğunu belirtti.

  Sümer; Bu dört kuralı taşıyan belediye başkanlarının daha başarılı olduğunu tespit ettiğini ,bizim başarısızlığımızın   sebebi bu kurallar ile uyum içerisinde olmadığımızdan kaynaklandığını dile getirerek açıklamalar yaptı . Konuşmasını Şeyh Edebali’nin oğluna söylediği öğüt şiirini okuyarak bitiren adaya adayı Sümer, katılımcılardan helalık isteyerek bu zorlu yolda  “Tek desteğim sizlersiniz sizlere güvenerek bu yola çıktım ,sizlere güvenim sonsuz “dedi. 

        BİYOGRAFİ; 1978 Yılında Taşova’da doğdu.İlk ,orta ve Sağlık Meslek Lisesi eğitimini  Taşova’da aldı.Erzurum Atatürk  Üniversitesi ‘nde İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi.2001 Yılında Taşova ‘da Mühendislik Bürosu’nu açtı.Aynı zamanda  AK Parti kurucular kurulunda yer aldı.

    AK Partide İlçe Başkan Yardımcılığı,İlçe Başkanlığı,Taşova Spor’da Başkan Yardımcılığı, İ.H.L  dernek başkanlığı yaptı.İlçemizde mühendislik alanında çok sayıda proje yapan Sümer, Kooperatif ve konut sektörünün öncülerinden oldu.

    İnşaat  Mühendisi  Deniz Sümer evli bir çocuk babasıdır.

DSCF1749 DSCF1751 DSCF1752 DSCF1753 DSCF1754 DSCF1755 DSCF1756 DSCF1757 DSCF1758 DSCF1759 DSCF1761 DSCF1762 

Yorum Ekle