CHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

0

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe teşkilatının olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi..

7 Aralık 2017 Perşembe günü yapılan kongrede; Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe Başkanlığına üçüncü kez  Ömer Özalp tekrar seçildi.

Taşova Belediye Düğün salonunda saat 11:00 da saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede yıllardır partiye emeği gecen partililere plaket verilirken, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisine emeği geçmiş ve hayatını kaybetmiş üyeleri için bir video gösterimi sunuldu.

6 Aralık 2015 ile 06 Aralık 2017 dönem çalışmaları raporu ve hesap raporu partililere okunup, ibra edilmesi ve gündem maddelerinin icrasından sonra ilçe başkanlığı, yönetim kurulu ve ile gidecek delegelerin seçimi yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimlerde Ömer Özalp tekrar ilçe başkanı  seçildi.

Tek liste halinde girilen seçimde; yönetim kurulu 12 asıl, yedi yedek üye ve İl başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak 10 il delegesi seçildi. Ömer Özalp’ın İlçe Başkanı seçildiği kongrede yönetim kurulu asıl üyesi olarak; Duran Yeter, Sabiha Torun, Ahmet Alan, Faruk Korkmaz, Orhan Yılmaz, Remzi Yersel, Fahri Koçhisar, Abdullah Özdamar, Habib Ünal , Abdullah Bektaş, Hamdi Aytaş ve  Nurettin Gani seçildiler.

İl Delegasyonu ise şu isimlerden oluşuyor: Ömer Özalp, Ahmet Alan, Mehmet Sayan, Hanifi Öz, Fahri Koçhisar, Hamdi Aytaş, Nurettin Gani, Ali Rıza Ağış, Yusuf Torun, Duran Yeter.

Yorum Ekle