Çalışma: Taşovamızdan Yıllanmış Videolar Arşivi (1)

0


TAŞOVA’MIZDAN YILLANMIŞ VİDEOLAR (1)
Değerli Taşovalı Kardeşlerim, Taşova’mızın yıllanmış videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de eski -2000 yılı öncesi video kasetleri olanlar- videolarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için; ahmetozkan05@gmail.com adresine haber vermeniz, 0546 770 1930 tlf.numa ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sayfamız (videolarımız) sık sık güncellenecek, her sayfada yaklaşık on videodan sonra o sayfaya video eklenmeyecek (bağlanması zaman aldığı için) diğer sayfalara geçilecektir. Selamlarımla…


Ahmet ÖZKAN

<<<ANA SAYFA<<<


Video: 10
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Taşova’mızın kahvehanelerinde zamanının bir Milli Maçı seyrediliyor ve de arkasından tezahürat, konvoy vb.
WMV Formatında İndir. (Bu linke sağ tıkla, Hedefi Farklı Kaydet)


Video: 9
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Taşova Sağlık Meslek Lisemizin Futbolda Başarısı… (Nurettin ALAN ve Hasan GÖMLEKSİZ Hocalarımızla röportaj)
WMV Formatında İndir.


Video: 8
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Üç adet kısa haber videosu.
WMV Formatında İndir.


Video: 7
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Haber Videoları: Zamanının Aşı Kampanyası Hakkında Taşova Merkez Sağlık Ocağımızdan Bir Yetkili Bilgi Veriyor.
WMV Formatında İndir.


Video: 6
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Tören Yerinde Öğrencilerle yapılan röportajlar ve Geçit Töreni Provası…
WMV Formatında İndir.


Video: 5
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Tören Yerinde Öğrencilerle yapılan röportajlar…
WMV Formatında İndir.


Video: 4
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Okullarımızda 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Hazırlıkları. Burada şiir okuyan ve diğer çocuklardan tanıdıklarınız var mı? Mutlaka vardır…
WMV Formatında İndir. (Bu linke sağ tıkla hedefi farklı kaydet)


Video: 3
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: 23 Nisan 1995 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması Nedeniyle İlçemiz Yeşilırmak İlkokulu -o zaman ilköğretim değildi- öğrencilerinin, o zamanki Kaymakamımız Sayın Ali KAZGAN Beyefendi’den Kaymakamlık Görevini devralmaları.
WMV Formatında İndir.


Video: 2
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Taşova’mızda Aşırı yağışlar nedeniyle Yeşilırmak Coşmuş. Muhterem Cesarettin Hocam öyle manşet atmış.
WMV Formatında İndir. (Bu linki sağ tıkla ve Hedefi Farklı Kaydet)


Video: 1
Nostalji 1995: Taşova TV Kanalımızca Çekilen Videolar: Taşova İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Amirliğinde İlk Ehliyet ve Plaka verilmesi.
WMV Formatında İndir. (bu linki sağtık hedefi farklı kaydet)
-Hazırlayan: Ahmet ÖZKAN. – <<<ANA SAYFA<<<

Yorum Ekle