BELEDİYE İLK MAHALLE İFTARINI VERDİ

0

İlçemiz Belediyesi  tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen “7 Mahallede 7 İftar”  kapsamında iftar programının ilki 02 Haziran 2017 Salı günü yaklaşık 800 vatandaşımızın katılımıyla Doğu Mahallesinde yapıldı.

Birlikte iftar yapmak Ramazan ayının güzelliği ve aynı sofrada ekmeğimizi paylaşıp aynı zamanda sevgimizi muhabbetimizi paylaşıyoruz diyen Belediye Başkanı Bayram Öztürk; “Hepimizi Cenab-ı Allah Ramazan ayının güzelliğinden ve bereketinden bizi mahrum etmesin  Belediye olarak uyguladığımız mahalle iftarlarımızda üçüncü yılımız. Yaptığımız bu uygulama vatandaşlarımız tarafından kabul görmüştür. Cenab-ı Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın birliğimizi daim etsin, aramıza fitne fesatlık sokanlara fırsat vermesin. Bize düşen bu dostluğu da devam ettirmektir. ” şeklinde konuştu.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan mahalle iftarları; 6 Haziran 2017 Salı – Yemişen Mahallesi, 7 Haziran 2017 Çarşamba- Yeni Mahalle, 9 Haziran 2017 Cuma – Tepe Mahallesi, 13 Haziran 2017 Salı – Sanayi Mahallesi, 16 Haziran 2017 Cuma – Yeşilırmak Mahallesi, 20 Haziran 2017 Salı – Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle