BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK’TEN İYİ PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

0

İlçemiz Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, ilçede teşkilatlanmasını tamamlayan  İYİ Parti Başkan ve yönetimine ziyarette bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

İlçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ün   İYİ Parti ilçe teşkilatına  yaptığı  ziyaretinde ev sahibi olarak  İlçe Başkanı Hakkı Canlı ve yönetimi hazır bulundular.  Belediye Başkanı Öztürk; ”İyi Parti yönetimine ziyarette bulunarak, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ziyaretimiz esnasında, ilçemiz hakkında fikir alışverişinde bulunarak, neler yapabileceğimiz konusunda sohbetler yaptık. Bu anlamda genç, çalışkan ve başarılı kişiliği ile tanıdığımız İyi Parti İlçe Başkanı Hakkı Canlı tebrik ediyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Canlı; ” Türkiye Daha iyi olacak. Ortak amacımız, ilçemize ve ülkemize daha iyi hizmetler vermek, bunun idrakindeyiz. Bu görevimizi hak ettiği şekilde yerine getireceğiz. En iyi şekilde götüreceğimize de inanıyorum. İyi bir kadromuz var. Hepsi pırıl pırıl çalışkan ve dürüst bir kişiliğe sahip. Biz iyi yapmaya değil, daha iyi yapmaya talibiz. Başkanımızın ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber iyi günlere, iyi bir geleceğe gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle