BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK  OSMANLI OCAKLARINI ZİYARET ETTİ

0

 

Belediye Başkanı Bayram Öztürk   Osmanlı Ocaklarını ziyaret ederek tebrik etti.

Osmanlı Ocakları Başkanı Selim Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ,Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve beraberindeki heyeti dernek lokali girişinde karşıladı.Osmanlı Ocakları Gençlik Kolları Niyazi Galip ve Kadın Kolları Başkanı  Hava Dertli’nin de hazır bulunduğu  sohbette  derneğin amaçları konuşuldu.

Belediye Başkanı Bayram Öztürk. “ Milli değerlerimiz,  ahlaki değerlerimiz, dini değerlerimiz, insani değerlerimiz ile gençliğin yetişmesi adına bu ocak neler yapabilirse onun yanındayız. Niyet hayır, akibet hayır olduktan sonra Allah da işinizi rast getirir zaten. Belediye Başkanı olarak   bakış açım iyi ve güzel olan şeylerin desteklenmesi gerektiğidir.Bizler bu topraklara hizmet eden bütün kurumların yanında olduğumuzu belirtir Osmanlı Ocakları hayırlı hizmetlerinde başarılar dileriz.”dedi.

Osmanlı Ocaklarının amaçlarından bahseden  Şahin; “Bizim asıl amacımız Osmanlı ruhunu yaşatıp , Bu medeniyeti vatandaşlarımıza  anlatmak  milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmak istiyoruz. Siyasi bir oluşum değiliz. “ dedi

Sadece levha asmış bir dernek veya STK olmayacaklarını vurgulayan Başkan Selim Şahin ; senenin 365 günü çalışacağız reklam yapmayacağız.Gençleri de ocağımıza kazandırıp kötü alışkanlıklardan uzak tutacağız. Osmanlı ahlakına bürünmüş bir nesil yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Biz her partiye aynı mesafedeyiz, hiç bir partinin arka bahçesi değiliz. Üyelerimiz her partiden olabilir, gönül vermiş olabilirler. Ülkesini seven herkes Osmanlı Ocakları’na üye olabilir.” diye konuştu.
OSMANLI OCAKLARI 017 OSMANLI OCAKLARI 019

Yorum Ekle