BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK GENÇLERLE TOPLANTI YAPTI

0

Belediye Başkanı Öztürk Gençlerle Bir Araya Geldi

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk Öğretmenevi toplantı salonunda gençlerle bir araya geldi.

Başkan Öztürk yaptığı konuşmada “İlçe nüfusunun dörtte birini oluşturan gençlerimizin de Taşova’mızın dünü bugünü ve yarını için ne düşündükleri ve bize ne önerdikleri önem arz ediyor.

Sizin baktığınız yerden bakmaya çalışmak, gördüğünüz yerden görmeye çalışmak ve sizin beklentilerinizi dikkate almak durumundayız. Türkiye’nin batı bölgesindeki gençler birçok hizmete anında ulaşabiliyorken, çok güzel mekanlarda yaşayabiliyorken, bizim ilçemizde bu imkanlardan maalesef bu imkanlardan yoksun bir gençlik ile karşı karşıyayız.

Bizi de belediyecilik adına rahatsız eden sebeplerden biri. Genç kardeşlerimizin istihdam sorunu çözmenin yanında daha güzel yaşanabilir ilçe oluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bundan sonra da sizlerle beraber olmaya çalışacağız. Herhangi bir görüşünüzü bize iletmek istediğiniz zaman bizi bulduğunuz noktada bize düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Bundan sonra bizim için önemli olan sizlerin bize sunacağınız önerilerdir ve bütün fikirlere açık olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Program soru cevap bölümü ile sona erdi.

—>Görüş ve Öneriler Bölümü<—-

..

Bundan bir önce de Taşova’nın kadınlarıyla yapılan toplantı
yapılmış ve haber yapılmıştı. Bir okurumuz bayanların hangi görüş ve önerileri
sunduğunu niçin paylaşmadığımızı sormuş, okurumuzun bu haklı isteğini yerine
getirmek için Taşova Belediyesi’nin resmi web sitesindeki haber metnini
inceledik.


http://tasova.bel.tr/?p=897

Taşova’nın sorunlarıyla ilgilenen Taşova sevdalısı hanımlara teşekkür ederiz.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberAK PARTİ TAŞOVA İLÇE TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ
Sonraki haber80’LER…
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581