Başkan Öztürk Eğitim Çalışanları İle Bir Araya Geldi

0

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile eğitim çalışanları ile bir araya geldi.

Özel bir restoranda düzenlenen programa; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürleri Ahmet Gültekin, Salih Zeki Gültekin, KOOP İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Fatih Köymen, stajyer  öğretmenler ve eğitim çalışanları katıldı.

Bu yıl farklı bir programla sizlerle bir araya gelmeyi amaçladık diyen Başkan Öztürk;

“Belediye olarak üçüncü kez 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyoruz. İlk yılımızda emekli olan öğretmenlerimizle bir araya geldik, geçen yıl görevi başında olan öğretmenlerimizle bir araya geldik. Bu yıl ise farklı olarak eğitim çalışanlarımızla bir araya geldik. Bizim için 24 Kasım Milli Eğitim kurumunda çalışanlarımızın günüdür, aynı zamanda 24 Kasım Öğretmenler günüdür. Çünkü eğitim hizmetlerinin yürütülmesi için sadece derse giren öğretmenin değil, o derse girene kadar arka planda hazırlıkları yapanların emeği ile gerçekleşir.”

Öztürk; Programa katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum diyerek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı.

Bu güzel program dolayısı ile Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer;

“Ülkemizde eğitimle ilgisi olmayan bir fert yoktur.Şu an 17 milyon 500 bin civarında ülke genelinde öğrencimiz var.Bizler eğitim öğretimin içerisinde bir şekilde varız. Eğitim çalışanlarımızı öğretmenlerimizden ayırma şansımız yok. Bizler eğitim ailesinin birer ferdiyiz”   dedi.

 

 

 

 

Yorum Ekle