Atatürk Ortaokulu’ndan Muhteşem Mezuniyet Gecesi

0

Atatürk Ortaokulu Son Sınıf Öğrencilerini Uğurladı

Taşova Atatürk Ortaokulu 25/05/2017 akşamı son sınıf öğrencilerine muhteşem bir mezuniyet gecesi düzenledi.

Saat 20.00’de saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın söylenmesiyle başlayan programın açılış konuşmasını Okul Müdürü Saffet Bol yaptı ve emeği geçenlere teşekkür ederek öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Okul Birincisi Zeynep Sude Söyler’in günün anlamına uygun konuşması ve okul mezuniyet kütüğüne Okul Birinciliği Plakasını çakmasından sonra sekizinci sınıflar okul birincisi ve ikincisi öğrencilerin yedinci sınıflar okul birincisi ve ikincisine bayrak ve okul flaması teslimi yapıldı.

Sınıflar bazında tek tek öğrenci isimleri okunarak sahneye çıkan öğrencilere sınıf öğretmenleri ile okul yöneticileri ve Okul Aile Birliği Başkanı, mezuniyet belgeleri ile fotoğraf albümlerini verdiler.

Tüm mezun öğrencilerin aynı anda keplerini havaya atmalarından sonra program eğlence ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Programa veli katılımının çok olduğu ve hatırlardan silinmeyecek güzel bir gece olduğu gözlendi.

Fotoğrafların Tamamını İzlemek ve İndirmek isteyenler için Archive.Org Albümü

(Archive.org albümümüze Ahmet Fırat İşgüzar Öğretmenimizin fotoğraflarının tamamı yüklendi. Toplam 2.75 GB)

Foto: Ahmet Fırat İşgüzar

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBAŞKAN ÖZTÜRK ASFALT ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Sonraki haberDÜNYA METROLOJİ GÜNÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581