Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinden Öğretmenlerine Sürpriz

0

Öğrencilerden Öğretmenlerine Sürpriz

Taşova Atatürk Ortaokulu öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile öğretmenlerine görsel sürpriz yaptı.

Bu yıl 24 Kasım Öğretmenler gününün haftanın son günü olan Cuma gününe denk gelmesi nedeni ile öğrenciler hafta sonu tatiline girmeden önce okunan İstiklal Marşı’mız öncesi öğretmenlerine sürpriz yapmak için gizliden gizliye bir hafta hazırlık yaptılar.

Cuma günü son ders zilinin çalması ve tüm öğretmen ve öğrencilerin bayrak töreni için yerlerini almasından sonra hopörlerden İstiklal Marşımızı beklerken öğrencilerin hazırlandığı ”Senden Daha Güzel” melodisi ile birlikte yaklaşık 500 öğrenci hep birlikte bu şarkıyı seslendirerek öğretmenlerine sürpriz yaptılar.

Sürpriz karşısında bir anlık şaşkınlıktan sonra müzik ziyafetine öğretmenler de katıldı.

Ayrıca okulda görevli tüm öğretmenlerin fotoğraflarının olduğu pankart açılarak ayrı bir duygusallık yaşandı.

 

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberVAN DEPREMİNDE ŞEHİT DÜŞEN ÖĞRETMEN OKTAY ÖĞRETMENİ UNUTMADIK
Sonraki haberCİHAT GÜNEL’İ KAYBETTİK
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581