ANADOLU LİSESİ DEĞERLER EĞİTİMİ ETKİNLİĞİ 1

0

İlçemiz Anadolu Lisesi Değerler Eğitimi Kulübü 22/10/2014 Çarşamba akşamı pansiyon çok amaçlı salonunda İlçemiz Müftüsü Harun Yılmaz’ı konuşmacı olarak davet etti.

İlçe Müftümüz Harun Yılmaz, Kasım ayı değeri olan “Sevgi” (İnsan sevgisi, çevre sevgisi, hayvan sevgisi ve sorumlulukları) konusunda Taşova Anadolu Lisesi pansiyonunda kız öğrencilere saat 19.00 – 20.00 arasında bir konferans verdi.

Konferans öncesi Müdür Yardımcısı Şakir Yer öğrencilere etkinliğin amacı ve değeri hakkında bilgi verdi. Etkinliklerin zaman zaman devam edeceğini belirtti.

Açılış konuşmasından sonra İlçe Müftümüz Harun Yılmaz konu ile ilgili bilgiler verdi.

Konferansın sonunda bazı öğrenciler konuşmacı İlçe Müftüsü Harun Yılmaz’a sorular sordular, sohbet ettiler.

Konferansa, Anadolu Lisesi öğretmenleri Bekir Sünnetçi, Gökhan Günay, Pansiyon Sorumlu Müdür Yardımcısı Şakir Yer ile beraber misafir olarak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleri Kemal Vehbi Onay ve Ahmet Özkan katıldılar.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberVERGİ BORÇLULARI İÇİN SON MÜRACAAT 1 ARALIK
Sonraki haberCUMA SABAH NAMAZI SONRASI BİRLİK KAHVALTISI
1967 Taşova - Sepetli Köyü doğumlu. İlkokulu Köyünde okudu. Ortaokul ve liseyi Taşova İmam Hatip Lisesi'nde (1978-1985), üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde (1985-1990) okudu. 1991'de askerliğini Amasya ve Keşan'da yaptı. Öğretmen. Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581