Anadolu Gençlik Derneği’nden Siyer-i Nebi Yarışması

0

Anadolu Gençlik Derneği’nden Siyer-i Nebi Yarışması

Anadolu Gençlik Derneği Taşova temsilciliği tarafından 16 Aralık 2017 tarihinde (yani bugün) Siyeri Nebi kitap okuma yarışması yapıldı.

Yarışma hakkında bilgi veren dernek temsilcisi Mustafa Şimşek şunları söyledi:

“Her yıl Anadolu Gençlik Derneği genel merkezimizce gençlerimize Peygamber Efendimizi daha iyi tanıtabilmek gayesi ile tüm Türkiye’de gerçekleştirilen yarışmamıza bu yıl da ilçemiz öğrencilerinden katılım gerçekleşti.

Türkiye genelinde 500 bini aşkın başvurunun olduğu sınava ilçemizden 421 öğrenci kardeşimiz başvurdu.

Kaybedeni olmayan bu yarışmada inşaallah ödül olarak Lise ve Ortaokul öğrencilerimize ayrı ayrı 1.lere 1 Çeyrek altın, 2.lere 1gram altın ve 3.lere 100 tl vereceğiz.

Yarışmanın sonuçları 31 Aralıkta yılbaşı gecesi düzenleyeceğimiz Mekke’nin Fethi programında açıklanacak ve aynı gece ödülleri verilecektir.

Başta yarışmaya katılan tüm kardeşlerimize, okul idarecilerine, zamanından fedakarlık yapan gözetmen öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Siyer-i Nebi Yarışması Kitapçığı Liseler

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberGençlik Merkezinden Etkinlik
Sonraki haberMURAT KİRİŞ BULUNDU
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovahaber05?sort=-date Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581