Amasya İl Çevre ve Orman Müdürü Yaşar Kayataş görevinden istifa etti.

0

12 Haziran 2011 günü yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Amasya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini söyleyen Kayataş yaptığı açıklamada; “21 Haziran 2005 tarihinde itibaren yürütmekte olduğum çevre ve orman il müdürlüğünden 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde ak parti’den aday adayı olmak amacıyla dün itibariyle görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.”dedi. Ve çevreyle ilgili faaliyetlerimizde de önemli mesafeler aldık. Bu çalışmalarımız esnasında özelliklede her sene ilklere giren il müdürlüğü olduk bunda en büyük katkı personelimindir dedi ve bizlerden desteklerini esirgemeyen valiliğimize ve Amasya halkımızla bize destek oldukları için teşekkür ediyorum dedi.


 


    BİYOGRAFİSİ:


         28/04/1965 Yılı Amasya doğumlu İlköğrenimi Amasya Plevne İlköğretim Okulunda ,Orta öğretimi Amasya Taşova Lisesinde ,Lisans Eğitimi İstanbul  Orman Fakültesi mezunu .


         1989 Kastamonu Araçlarda Sanatlar Orman İşletme Şefliği,Çarşamba Orman İşletme Şefliği,Amasya Orman İşletme Müdür Yardımcılığı,Amasya Orköy Başmühendisliği,Ordu Akkuş ve Ünye Orman İşletme Müdürlüğü,Amasya Orman Bölge Müdürlüğü,Makine İkmal Şube Müdürlüğü ve son olarak Amasya Çevre İl Müdürlüğü görevinde bulundu .


          Evli iki çocuk babası.  

Yorum Ekle