Buradasınız: Anasayfa / Amasya

Kategori Arşivi: Amasya

Haber Aboneliği<

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SARI VE ERTOPÇU KADIN KOLLARI İLE BULUŞTU

19

MHP Amasya Milletvekili adayımız Mehmet Sarı,Gülseren Ertopçu ile birlikte partimizin İl ve  İlçe Kadın Kolları üyeleri ile Amasya’da bir araya geldi. Toplantıya, ilçemiz Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları tam kadro ile katıldı. 4 Ekim 2015 Pazar günü Amasya’da tarihi  Taşhan  Kafeteryasında  Merkez  ve İlçe Kadın Koları  üyelerinin düzenlediği  tanışma ,dayanışma toplantısında milletvekili adayları çoşku ile karşılandı. İlk konuşmayı  MHP 2. ... Devamını Oku »

TAŞOVALI EVLADINA SAHİP ÇIKIYOR

S

TAŞOVALI  1 KASIM’DA ASLANI YATAĞINDA BOĞDURMAYACAK Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya  milletvekili adayı Mehmet Sarı , seçim çalışmaları kapsamında 1 Ekim 2015 Perşembe günü esnafları ve pazaryerini ziyaret etti. Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden MHP Amasya  milletvekili adayı Sarı, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Perşembe günü esnaf ve pazaryerini  ziyaret eden Sarı’ya  partililer de eşlik etti. Pazar esnafıyla birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen ... Devamını Oku »

SARI’DAN YEŞİL KAMPANYA

001(1)

İlimiz Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı hemşehrimiz iş adamı Mehmet Sarı yaptığı açıklamada, “Bir ay boyunca Amasyamız ve ilçelerimizde yeşil bir kampanya yürüteceğiz.Çevreye , çocuklara ve aynı zamanda  yaşlı ve hastalara duyarlı bir kampanya yürüteceğiz” dedi. Amasyalılara saygılı ve çevreye duyarlı bir seçim kampanyası yapacaklarını ifade eden Sarı, “Bayraklarımız, broşürlerimiz, afişlerimiz, posterlerimiz çevreyi kirletmeyecek. Kirlettiğimiz yerleri kendimiz temizleyeceğiz. Kimseye kendimizi zorla dinlemeyeceğiz. ... Devamını Oku »

Amasya’da Seçime katılan partilerin adayları belli oldu

seçmen pusulası

Yüksek Seçim Kurulu,  ilimizde  1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak 26. dönem milletvekilliği seçimlerine katılacak partilerin aday listelerini açıkladı. Oy pusulasındaki sıralamaya göre 16  partinin milletvekili geçici aday listesi şöyle: 1- Millet Partisi: Mehmet Küçüköner, Osman Coşkun, Hayrettin Öztürk 2- Vatan Partisi: Serdar Demir, Mehmet Ersoy, Hacı Şentürk 3- Cumhuriyet Halk Partisi: Mustafa Tuncer, Hasan Acar, Arife Serpil Saraçoğlu 4- ... Devamını Oku »

MHP  BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ TAŞOVA’DA SEÇİM STARTINI VERDİ

TAŞOVADA BAYRAM (81)

    “Bizim Memed”   1 Kasım 2015 günü yapılacak 26. dönem  milletvekilliği seçimlerinde  TBMM’ne  vekil göndermeye hazırlanan   Milliyetçi Hareket Partisi  Amasya  milletvekili adayları bayramın ikinci günü bayramlaşma töreninde seçim startını verdi. 25 Eylül 2015  Cuma günü  MHP  Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı , Gülseren Ertopçu, Hüseyin Saka , Amasya İl Başkanı Kadir Kutay Samsun ve beraberindeki heyet , Taşova ... Devamını Oku »

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ADAYLARI AÇIKLANDI

bbp

1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. dönem milletvekilliği genel seçimleri için siyasi partilerin aday açıklamaları devam ediyor. Seçimlere kendi ismi ve amblemi ile girecek olan Büyük Birlik Partisi birinci sıra adayı Kani Karakollukçu olurken, ikinci sırada Feyzullah Koç, üçüncü sırada ise Mevlüt Poyraz yer alıyor. Devamını Oku »

SAADET PARTİSİ ADAYLARI BELLİ OLDU

saadat partisi

Saadet Partisi, 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak 26. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Amasya milletvekili adaylarını açıkladı. Seçimlere tek giren Saadet Partisi’nin birinci sırada milletvekili adayı Noğman Yüksel olurken, ikinci sırada: Levent Şenol, üçüncü sırada ise Murat Danışkan yer aldı. Devamını Oku »

Ak Parti milletvekili aday listesinde sürpriz!.

akp

1 Kasım 2015 günü yapılacak 26. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Adalet Kalkınma Partisi aday listesinde sürpriz yaşandı. 7 Haziran 2015 günü yapılan seçimlerde milletvekili seçilen M. Naci Bostancı birinci sıradaki yerini korurken, ikinci sırada milletvekili seçilen Sait Yüce aday gösterilmedi. Ak Parti ilimizde ikinci sırada Haluk İpek’i aday gösterdi. Üçüncü sıraya ise Hasan Ali Cesur’un yerine Avni Erdemir getirildi. Devamını Oku »

CHP’de 2. ve 3. sıra adayları değişti

chp

1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran 2015 günü birinci sırada milletvekilli seçilen Mustafa Tuncer’i yeniden birinci sıradan aday gösterdi. İkinci sırada aday olan Ramis Topal’ın yerine Hasan Acar’ı aday gösteren CHP, üçüncü sıraya Arife Serpil Saraçoğlu’nu aday koydu. Devamını Oku »

VALİ ÇOMAKTEKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

UK5N21MJ

Vali İ. Halil Çomaktekin Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Çomaktekin mesajında şunları kaydetti: “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, bütün acıların paylaşıldığı, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazilerimiz gibi toplumumuzun her kesiminden ilgi ve desteğe muhtaç vatandaşlarımıza karşı gerekli hassasiyetin, saygı, sevgi ve hürmetin ... Devamını Oku »