Buradasınız: Anasayfa / Amasya

Kategori Arşivi: Amasya

Haber Aboneliği<

MHP’den İSTİŞARE MEYDANI

spor salonu 024

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber  başkanlığında  yapılan istişare toplantısına;  MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı , İl Başkanı Kadir Kutay Samsun, ilçe yönetimi  ve partililer katıldı. Saat 19.00’da ilçe teşkilatında başlayan toplantı,  geç saatlere kadar sürdü. İlçe merkezi ve köylerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aslan Berber, üç adet seçim bürolarının olduğunu dile getirerek; “Bayanlar için açtığımız ... Devamını Oku »

MEHMET SARI’YA KÖYLERDE BÜYÜK İLGİ

KUMLUCA-ÇAKIRSU-EENÇAY 051

7 Haziran milletvekili genel seçimleri çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren MHP milletvekili adayı Mehmet Sarı, doğup büyüdüğü memleketinde  yaptığı köy gezilerinde  sıcak ilgi ile karşılanıyor. Sarı; Kumluca-Çakırsu ve Esençay köylerine yaptığı ziyaretlerde duygusal anlar yaşanıyor. Köy meydanında Sarı’yı sıcak bir ,ilgi ile karşılayan muhtar ve köylüler sorunlarını dile getiriyor.  Milletvekili adayı Mehmet Sarı’ya gösterilen ilgi sıcak ve samimi bir şekilde ... Devamını Oku »

HDP SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN İLÇEMİZDEYDİ

3

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Amasya milletvekili adayı Çiğdem Atalay, ilçemizde esnaf ziyaretinde bulundu.Esnaflar ve karşılaştığı vatandaşlarla bire bir ilgilenen Atalay  ilgi ile karşılandı. Gezi sonrası yaptığı açıklamada ; Türkiye’nin tüm renklerinin Halkların Demokratik Partisi’nde toplandığını kaydeden Atalay, “Amasya’dan tek kadın milletvekili adayı olarak Halkların Demokratik Partisi’nde gelin hep birlikte barışı ve kardeşliği oluşturalım diyorum.” Atalay; ” Mecliste oldukları takdirde ... Devamını Oku »

İLÇEMİZDE SAADET RÜZGARI ESTİ

IMAG0929

7 Haziran 2015 seçimlerine “Milli İttifak” sloganı ile Saadet Partisi amblemi ile giren Büyük Birlik Partisi ve Saadet partisi milletvekili adayları ve Amasya il teşkilatı yöneticileri 14 Mayıs 2015 Perşembe günü ilçemizi ziyaret ettiler. Saat 09.45’de ilçemize gelen Saadet Partisi milletvekili adayları: Hasan Arslan , Levent Şenol ile SP ve BBP İl ve Merzifon SP ve BBP İlçe yöneticilerine, SP ... Devamını Oku »

ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ ÇALIŞTAYI İLÇEMİZDE YAPILDI

ÇALIŞTAY 170

İlçemiz Yüksel Akın Meslek Yüksek okulu 2 gün süreli bir çalıştay düzenledi. 14-15 Mayıs 2015 Perşembe-Cuma günleri tertip edilen “Ulaştırma Hizmetleri Sektörü Çalıştayı”nın ilk oturumu,  saat 10.00’da yüksek okul toplantı salonunda saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Yüksek okul Müdürü M. Burak Bilgin açış konuşmasında; okulun ilçemize kazandıran Rönesans firması ortakları Kamil Akın ve Erman Ilıcak’a şükranlarını sundu, ... Devamını Oku »

   MEHMET SARI’DAN BAHÇELİ’YE KURBANLI KARŞILAMA

geliskurban03

    Miting için Amasya’ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli için Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı kurban kestirdi. Yavuz Selim Meydanı’nda yapılan dev miting öncesinde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi Mecitözü kavşağında MHP Tokat milletvekili Reşat Doğru, MHP Amasya milletvekili adayları Mehmet Sarı, Sadık Aslan, Turan Gürdoğan, MHP İl Başkanı Kadir Kutay Samsun, MHP il ... Devamını Oku »

Kılıçdaroğlu’nun sofrasından Taşova’nın neyi eksik olmuyor?

10

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Amasya’da halka hitap etti. 10 Mayıs 2015 Pazar günü saat 17.00’de Yavuz Selim meydanında yapılan mitinge, ilçemizden çok sayıda partili katıldı. Yaptığı konuşmada refahı tabana yayacaklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Amasya meydanından onlara soruyorum ve söylüyorum: Herkes duysun, 77 milyon insanımız duysun. 11 milyon emeklimiz bilsin, ilk Ramazan ve Kurban bayramında sana ikramiye vereceğim. ‘Helali ... Devamını Oku »

 TAŞOVA HALKIMIZA DUYURU

fft261_mf9108150

  Milliyetçi Hareket Partisi   (MHP) Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli  13 Mayıs  2015  Çarşamba günü saat 14.00’de Amasya Yavuz Selim Meydanında halkımıza hitap edecektir. Tüm Taşova Halkı Davetlidir. Not;  Saat 12.00’de MHP İlçe  binası önünden araçlar hareket edecektir. Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI İl Başkanı Kadir Kutay  SAMSUN İlçe Başkanı Aslan BERBER Devamını Oku »

Ak Parti Seçim irtibat Bürosu törenle açıldı

AKP (13)

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Seçim Bürosu 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü düzenlenen bir törenle hizmete girdi. Atatürk Bulvarında saat 13. 30’da başlayan açılışa; Ak Parti Genel Başkan Sekreteri Haluk İpek, ilimiz milletvekilleri: M. Naci Bostancı ve Avni Erdemir, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Önceki  dönem ilimiz milletvekili Akif Gülle, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Ak Parti İl başkanı Mehmet Ünek ... Devamını Oku »

LAM MÜHENDİSLİK HİZMETE GİRDİ

IMG-20150505-WA0006

İlçemize doğal gaz gelmeden,  doğal gaz firmaları gelerek çalışmalara başladı. Çağpar caddesinde bir süredir faaliyet gösteren LAM Mühendislik ilçemiz temsilcisi Aydemir Demir; “Yoğun bir ilgi ile karşılaştık.Bir çok vatandaşımızın doğal gaz bağlantılarını gerçekleştirdik. Firmamızda Bosch, Buderus, Airfel ve Demirdöküm firmasının sistemleri bulunuyor ve ücretsiz keşif yapılıyor. Peşin fiyatına 9 taksit uygulaması yapılan iş yerinde doğal gaz tesisatı, kalörifer tesisatının yanı ... Devamını Oku »