AMASYA ATATÜRK LİSESİ KIZ HENBOL TAKIMI DOLU DİZGİN

0

                    AMASYA ATATÜRK LİSESİ KIZ HENBOL TAKIMI DOLU DİZGİN


 


 


    Amasya Atatürk Lisesi kız hentbol takımı bayanlar 1.lig de  Samsun’da oynadığı 2. deplasman maçından da  galibiyetle döndü.


    Samsun’da   4 Kasım 2012 Pazar günü 19 Mayıs Üniversite spor salonunda  oynadığı TED Koleji  maçından da galip ayrılarak 2 de 2 yaptı.


     Amasya Atatürk Lisesi kız hentbol  takımı TED koleji maçına  iyi bir başlangıç yaptı ve rakibi karşısında ilk yarıyı 9- 18 önde kapattı.Maçın ikinci yarısında da oyun disiplinini bozmadan maça devam eden Amasya Atatürk Lisesi  maçtan 37-18 gibi farklı bir skorla ayrıldı.


Ayrıca hafta içinde Atatürk Lisesi Kız hentbol takımını kabul eden Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dümen “İlimizi bayanlar hentbol  1. liginde  temsil eden Amasya Atatürk Lisesi hentbol takımının gösterdiği başarıdan dolayı mutluluk duyuyoruz ve gençlerimizi takip ediyoruz.Belediye olarak bu başarılı takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz “dedi.


Takım antrenörü Mustafa Gödek ise yaptığı açıklamada “Bu sezon lige iyi hazırlandık  ve bu çalışmamızın karşılığını da görüyoruz.Çalışmalarımıza ara vermeden devam edip  başarılı maçlar çıkarmaya devam edeceğiz.Hafta içerisinde bizleri kabul eden Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dümen’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


 


 

Yorum Ekle