ALPSLANLILAR ANKARA’DA BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI YAPTI.

0

    Ankara’da yaşayan Taşova İlçemize bağlı Alpaslan Kasabası insanı birlik ve beraberlik içerisinde sosyal etkinliklerde bulunmak ,yardımlaşma ve dayanışma  çalışmaları yapmak ,bir dernek çatısı altında olmak adına etkin bir toplantı yaptılar.


 


    Büyük şehir metropollerde Anadolu insanı artık beraber olmak dayanışma içerisinde olmak memleket milliyetçiliği bayrağı altında yaşamlarını sürdürmenin yollarını arıyor. İşte bu örneğimize uygun bir çalışma içerisinde etkin bir toplantı yaptı. Bir güç olmanın dayanışma içerisinde olmanın güzelliklerini yaptıkları toplantı ile katılımcılara anlatıldığı bir toplantı yapan Alpaslan kasaba insanı Ankara’da birlikte el ele çalışmalar yapılacağının da  sinyalini verdiler.


 


Toplantıya Katılan ;


 


SERBÜLENT ŞİMŞEK- EMRE SANCI-HASAN ÇALIŞKAN-ŞAHİN EREN–FENDİYE ÜNGÖR-ASHAK BEKTAŞ-TOLGA TORUN-ZAFER CELEP-ERHAN SANCI-EROL YILMAZ-HALİS CESUR-MUSTAFA BEKTAŞ-BİRKAN BEKTAŞ-ŞARAFETTİN SAĞLAM VE EŞİ NURCAN ŞEN SAĞLAM-EMİN ÇELİK-İRFAN CESUR-ABDULLAH DEMİR-ELVAN ÖZTÜRK-FATİH TORUN-ÖMER YILDIRIM-GÜLHANIM ÇAKIRTAŞ-HASAN ÇAKIRTAŞ-SALİH ESER-GÖKHAN SANCI-AKIN TORUN-CEVRİYE ÖZTÜRK-OKAN ÇAKIRTAŞ-TOLGA TOGA-ÜMMÜHAN ESER-NAİM ESER-AŞKIN ALAN-GÜLCAN KODAL-NURCAN NARİN NARİN ALBAYRAK  


 


 


 


 


Yorum Ekle