ALPASLAN KASABASI DERNEK BAŞKANLIĞINA GENÇ BİR ADAY

0

İstanbul’da gün geçtikçe artan Amasya dernekleri arasında tarihi özelliğiyle tanınan Alpaslan Kasabası 23 Ocak 2011 günü kongreye gidiyor.

Derneğin Merkezi Gültepe’de yapılacak olan kongrede adaylığı kesinleşen Mutlu ÇELİK, her zaman Amasya için, memleketimiz için ve köyümüz için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışacağım.  Genç nesil için örnek çalışmalar yaparak kasabamızı tarihi ve coğrafi açıdan il dışında da tanıtmayı hedefliyorum. Tarihi zenginliğimizi gün yüzüne çıkarıp, turizme katkıda bulunmak ve bu katkıyı yaparken de kasabamıza hem değer kazandırıp hem de bu değer üzerinden somut kazançlar sağlamaya çalışacağım.

Mutlu ÇELİK İstanbul’da yapılan tüm gecelere katılan, hem sosyal hem de siyasi açıdan geniş bir çevreye sahip olan sevilen bir kişilik. Gerek Şişli Belediye Başkanı Mustafa SARIGÜL, gerekse Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ile yaptığı ikili diyaloglar ile tanıdığımız ÇELİK Amasya derneklerine genç bir bakış açısı sağlaması bekleniyor.

23 Ocak 2011 günü merkezimizin bulunduğu Gültepe’de yapacağımız kongreye tüm hemşerilerimizi ve  üyelerimizi bekliyoruz.

 

Yorum Ekle