AK Partide Bayramlaşma

0

 

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Taşova ilçe başkanlığınca bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasında düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, ilçe Başkanı Tekin Sobacı, Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve partililer katıldı.

Türkiye’yi büyüttük büyütmeye devam ediyoruz diyen AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek

“Millet olarak bayramları büyük hasretle, dayanışma, özveri içerisinde birbirimizi kucaklayacak, zenginle fakirin birbirini anlamasını sağlayacak ve diğer bütün milletlere örnek olacak bayramlar geçiriyoruz.

AK Parti olarak milletin yönetimini, yapılacak hizmeti üslendik millet bize yetki verdi inandı güvendi.Türkiye’yi geleceğe güçlü bir şekilde taşıma  yönünde sorumluluğu bize verdi.Size güveniyoruz dedi ve bizde on beş yıldır Türkiye’yi büyüttük büyütmeye devam ediyoruz.

Ülkeyi geleceğe taşıma yönünde iddiası en büyük olan yegâne partiyiz. Bizden başka Türkiye’yi geleceğe taşımaya yönelik iddiası büyük olan başka bir parti yok buda bizim sorumluluğumuzu artırıyor.

Ülkeyi büyütüyoruz. Büyüdükçe sorumluluğumuz daha da arttı çünkü büyüdükçe rakiplerimiz arttı. Rakiplerimiz endişelendi dostlarımız sevindi.

Türkiye büyüyüp bölgesinde güçlü bir ülke olursa bu bölgede istediği gibi hareket edemem diyen bir kısım küresel güçler de endişe ediyor. Biz yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 

Yorum Ekle