AK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

0

Taşova AK Parti ilçe teşkilatı seçim irtibat bürosu 11 Şubat 2019 Paartesi günü saat 13.30 da düzenlenen törenle açıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı yaptığı konuşmada

“AK Parti seçim irtibat büromuzun açılışına hoş geldiniz.AK Parti olarak güzel hizmetler yaptık inşallah bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.31 Mart’ta yapılacak seçimler ilçemize,ilimize ve ülkemize hayırlı olsun”dedi.

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek

“31 Mart’ta hep birlikte çok önemli bir seçime doğru gidiyoruz. Bu seçim AK Parti olarak sizlerle katılacağımız on dördüncü seçim. Belediye Başkanımızın yaptığı bir çok hizmet var.Yeni projeleri var,inşallah sizlerle beraber uyum içerisinde merkezi hükümetle uyum içerisinde hep birlikte çalışıp Taşova’yı çok daha iyi hale getirmek için çalışacağız”dedi.

Beş yıllık sürede yaptığı hizmetleri anlatan Belediye Başkanı ve Başkan adayı Bayram Öztürk

“Taşova’ya son yirmi yılda yapılan hizmetlerin parasal karşılığının çok çok daha hizmetlerdir.Biz bunları başarırken kalbimizi Allaha sırtımızı Taşova’lı hemşerilerimize dayadık ve beş yıl içerisinde öok ciddi mesafeler kat ettik.Önümüzde daha çok yapacak işlerimiz var.Kaybedilmiş çok yıllarımız var.İnşallah bizler bu beş yıllık sürede hem geçmişten kaynaklanan eksiklerimizi hem de gelecekteki yıllarımızı  sizler için daha yaşanabilir bir Taşova için elimizden gelen gayreti göstermeyi çalıştık ve bundan sonrada sizlerin desteği ile çalışmaya gayret edeceğiz.

Taşova ilçemizin kuruluşundan bu güne kadar Belediye Başkanlarımız geldi.Tüm Başkanlarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Bu millet bir kez ayağa kalktı bir daha bu millete diz çöktürmeyi akıllarından bile geçiremeyecekler diyen AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez

“Yerel seçimleri bayağılaştırmaya çalışıyorlar ve Cumhur ittifakında bir sorun oluşursa bunu bir siyasi  kriz haline sokacaklar ve yeni bir kriz oluşturmaya çalışarak Türkiye’nin önünü tıkamak istiyorlar.Bölgesinde güçlü bir Türkiye istemiyorlar. Onlar istemiyor diye biz davamızdan vaz geçmeyiz.

Bu millet bir kez ayağa kalktı bir daha bu millete diz çöktürmeyi akıllarından bile geçiremeyecekler.

Önümüzde son bir viraj var ve 31 Mart’taki virajı halkımızın duası ve desteği ile dönersek önümüzde beş yıllık dolu dolu hizmet edeceğimiz bir istikrarlı bir süre var. Bu süreçte milli güvenlik meselelerimiz olmak üzere hepsini halledip milletimize yüzümüzü döndüğümüz zaman tüm ihtiyaçları bir bir çözeceğiz” dedi.

Açılış törenine Çilez ile birlikte AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Belediye Başkanı ve Başkan adayı Bayram Öztürk ve partililer katıldı.

Yorum Ekle