7. ULUKÖY BARAJ ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ

0

İstanbul Uluköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Köy Muhtarlığı tarafından organize edilen şenlik 26 Haziran 2017  Pazartesi günü Uluköy Barajı Naci Eren  Piknik alanında  gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın olduğu şenliğe ; Taşova Belediye başkanı Bayram Öztürk, İl Genel Meçlisi Üyesi Yusuf Koca, AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Daire amirleri,muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

7.si düzenlenen  Uluköy Baraj şenliği ve bayramlaşma programı  26 Haziran 2017 Pazartesi günü  saat 13.30 da başladı. Sunuculuğunu  Ali Osman  Kaymak’ın yaptığı  şenlik saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Dernek başkanı Osman Şimşek, Köy Muhtarı Abdullah Coşkun ve Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk  yaptıkları  konuşmalarda birlik ve beraberliği pekiştiren bu tür organizasyonları yapan  dernek başkanına ve yönetimine teşekkür ettiler.Konuşmalardan sonra  Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün  İlköğretim okulu öğrencileri tarafından çeşitli yarışmalar ve şiir okumalarında İstiklal Marşının  10 kıtasını ezbere okuyan öğrenci ilgi ile izlendi. Dernek tarafından  davetlilere yemek  ikramında bulunuldu. Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, şampiyon olan futbol takımı oyuncu ve yöneticilerine plaket sunumu gerçekleştirdi.

İlçemizin yetiştirdiği, Canlı yayın televizyon programlarına katılan Türk Halk Müziği sanatçısı Emir Üstün  okuduğu hareketli parçalara kendisi de eşlik ederek halaylar çekildi.Dernek tarafından organize edilen programda  çekiliş ve hediye dağıtımından sona şenlik programı son buldu.

Yorum Ekle